Liposuction

GENEL BİLGİ FORMU


Dr. Nec Clinic Tanıtım / Pazarlama Süreci Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerimin, bana özel, ürün ve hizmetlerin önerilmesi ile tanıtılması için işlenmesini ve bu doğrultuda aşağıda belirttiğim iletişim bilgilerime reklam, promosyon, kampanya, tanıtım ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

Liposuction


Amaç, vücuttaki normal konturu bozan, yani kalça ve bel bölgesi gibi yerlerde estetik kıvrımları önleyen durumları ortadan kaldırmaktır. Bilmeniz gereken ilk şey, liposuction prosedürünün bir zayıflama işlemi olmadığıdır. Kişi ideal kilosuna ne kadar yakınsa, bu ameliyatın sonucu kişiye sağladığı mutluluk o kadar büyük olacaktır. “Liposuction sonrası kilo alırsam aynı bozulma olur mu?” en sık sorulan sorudur. Tabii ki, Liposuction tekrar kilo almayacağınız anlamına gelmez. Bu öz bakımla ilgilidir. Bununla birlikte, kilo alırsanız, uygun vücut şekli korunacaktır.

Liposuction Tedavisi Nasıl Yapılır?

Hastane koşullarında alınacak bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak genel anestezi veya lokal sedasyon altında uygulanabilen bir prosedürdür. Alınacak bölgeye biraz sıvı verdikten sonra fazla yağı küçük deliklerden bir kanül (boru) yardımıyla çıkarma prensibine dayanır. Kimyasal yağ çıkarma ve düşük seviyeli ultrasonik destekli yağ çıkarma teknikleri, etkinliği diğer tekniklerden daha üstün olan teknikler değildir. Her tekniğin kendine özgü avantajları veya sorunları vardır.