Hakkımızda

DR. NEC CLINIC

Hakkımızda

Op. Dr. Necdet Demir tarafından kurulan Dr Nec Clinic, alanında uzman hekimlerin yer aldığı bir sağlık oluşumudur.Uzun süreli tecrübe ve deneyime sahip doktor ekibi, güven, doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden bu güne kadar binlerce cerrahi operasyonlara imza atmışlardır.

Merkezi İstanbul’da olan Dr Nec Clinic, Özellikle Avrupa ve Orta Doğu başta olmak üzere, tüm dünya ülkeierine sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca online hasta görüşme ve konsültasyon yapılmaktadır.

Kurumumuz sağlık hizmetlerinin yanı sıra, konaklama, transfer ve karşılama gibi hizmetleride beraberinde sunmaktadır.

Türkiye’ nin en iyi kliniği olma vizyonu ile yola çıkan  Dr Nec Clinic, bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmalarında her zaman öncü bir kurum olmayı amaçlamaktadır.

Dr Nec Clinic, kendisini tercih eden misafirlerine en uygun tedavi yöntemlerini, profesyonel sağlık personeli ile sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

DİJİTAL KLİNİK

Online Doktor Görüşmesi

Dr Nec Clinic yalnızca fiziksel bir kurum olmanın yanı sıra, özellikle pandemi döneminin getirdiği sıkıntılı günlerde hastalarımıza yardımcı olmak amacıyla online muayene sistemini geliştirmiştir. Klinik doktorlarımızla online görüşme yapılabildiği gibi ayrıca online teşhis değerlendirmesi yapılabilmektedir.

Online doktor görüşmesi birebir hasta ile video konferans ile yapılmaktadır. Hastalığınız ve ya rahatsızlıklarınız ile ilgili tüm görüşmeler bu şekilde yapılmaktadır. Online Doktor Teşhisi ise ilgili sayfa üzerinden doktora bilgi ve belgelerin gönderilmesi ile yapılmaktadır.