Göğüs Estetiği

GENEL BİLGİ FORMU


Dr. Nec Clinic Tanıtım / Pazarlama Süreci Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerimin, bana özel, ürün ve hizmetlerin önerilmesi ile tanıtılması için işlenmesini ve bu doğrultuda aşağıda belirttiğim iletişim bilgilerime reklam, promosyon, kampanya, tanıtım ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

Göğüs Estetiği


Göğüsler tarih boyunca farklı anlamlar kazanmış olsa da, her zaman büyük önem taşır. Tatmin edici meme dokusunun eksikliği, bir kadın için her zaman rahatsız edici, sosyal ve zihinsel olarak devre dışı bırakır.

Meme yapısı ve büyüklüğü her kadında farklıdır. Kadının her iki göğsü arasındaki boyut farklılıkları rahatsız edici seviyelere ulaşır. Bazen gebelik gibi durumlardan sonra meme dokusunda öngörülemeyen kayıplar meydana gelir. Sebep ne olursa olsun, tatmin edici meme dokusunun eksikliği bir kadın için her zaman rahatsız edici, sosyal ve zihinsel olarak devre dışıdır.

Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Meme büyütme için farklı teknikler kullanılır. Günümüzde en sık kullanılan yöntem silikon protezlerle meme büyütmedir. Ayrıca memenin kendi yağı kullanılarak büyütüldüğü teknikler de vardır. Bununla birlikte, takip döneminde meme kanseri ile karıştırılabilecek durumların ortaya çıkabileceği bilinmelidir. Genel anestezi altında yapılan bir işlemdir. Yapılacak cerrahiye bağlı olarak hasta bilgilendirilir.

Kullanılacak protez türü, protezin kasın arkasına mı yoksa meme dokusuna mı yerleştirileceği ve insizyonun yapılacağı, hepsi hastaya göre belirlenir.